Przedłużamy i rozszerzamy akcję – KRzEszóW sercem łaski

Drodzy krwiodawcy, kochani przyjaciele!
Jest nam niezwykle miło poinformować, iż dzięki porozumieniu z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu i Wrocławiu, krzeszowskie sanktuarium przedłuża do końca roku 2017 i rozszerza na cały Dolny Śląsk akcję: „KRzEszóW sercem łaski”.
Krzeszów pragnie zachęcić do oddawania krwi, a tym samy, do ratowania ludzkiego życia. Wiedząc jak bezcennym darem jest KREW pragniemy w sposób szczególny podziękować tym, którzy nie wahają się i dzielą się nią z bliźnimi.

W ramach promocji, każdy kto odda krew w ramach RCKiK w Wałbrzychu i we Wrocławiu – a więc na terenie całego Dolnego Śląska (również w akcjach wyjazdowych) otrzyma kupon na bezpłatne zwiedzenie „trasy rozszerzonej” w krzeszowskim opactwie. Kupony można otrzymać w RCKiK w Wałbrzychu i Wrocławiu, w ich oddziałach zamiejscowych oraz w każdym miejscu gdzie pojawią się „krwiobusy”.

Dodatkowo, Krzeszów przyłącza się do akcji “Dawcom w darze” każdy przybywający do Krzeszowa Honorowy Dawca Krwi, który w przeciągu ostatniego. Każdy HDK, który w przeciągu ostatniego roku przynajmniej raz oddał krew będzie mógł nieodpłatnie zwiedzić trasę podstawową.

regulamin

ClearSense